RHMUSIC.ORG - Hudba Robina Hronka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KAWAI Multitimbral Synthesizer K1/II

Goto down

KAWAI Multitimbral Synthesizer K1/II Empty KAWAI Multitimbral Synthesizer K1/II

Příspěvek  Admin za Tue Mar 08, 2011 12:42 pm

Zdravím,

Toto je vlákno o nástroji KAWAI K1/II. Je to osmihlasý mutitimbral symtetizátor. KAWAI K1/II je trochu rozšířená verze nástroje KAWAI K1 o efekty a bicí. Opěšt je jistě o tom spousta stránek a videí na YouTubre, ale takový můj popis je k dispozici na http://www.rhmusic.org/techinfo/kawai_k1II.htm .

Nástroj má MIDI Vstup, výstup a průchod, 16 kanálů as foporučuji k něšmu připojit sequenser KAWAI Q-80. Při tvorbě hudby pomocí sequenseru si musíte dávat pozor abyste zvuky typu Singlke nastavili ve zvuku typu Multi tak aby vylo maximum současdně znějících tónů maximálně 8. Jinak se budou vzájemně vykopávat. Číslo kanálu musí souhlasit s čísdlem kanálu na stopě v sewuenseru. .

Pokud vám jako začínajícím tvůrcům elektrofonické hudby nestačí to, co umí ssamohrajka, je to dobré vynavení pro mírně pokročilé hudebníky už proto, že je třeba se naučit pracovat s váce zařízeními současně nehledšě nato že KAWAI K1/II nemá vlastní repreoduktory a je tudíž potřeba jej připojit k hifivěži, počítači, repráčkům k počítači nebo na mixážní pult aby to bylo slyšet.

Nyní sem můžete napsat něco vy o tomto nástroji abychom o něm mohli diskutovat.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 06. 03. 11
Age : 45
Location : Praha Česká republika

http://http:/Pwww.rhmusic.org

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru