RHMUSIC.ORG - Hudba Robina Hronka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Porada o distribuci hudby na CD a DVD

Goto down

Porada o distribuci hudby na CD a DVD Empty Porada o distribuci hudby na CD a DVD

Příspěvek  Admin za Tue Mar 08, 2011 2:19 pm

Zdravím,

Jako registrovaným členům nikoli pouze na tomto fóru nebo jako fanouškům sztránky RHMUSIC International Fanbclub nebo členům skupiny RHMUSIC.org Hudba Robina Hronka na Facebooku, nýbrž členům zaregistrovaných do klubu fanoušků mé hudby pomocí přihlášky kterou jste dostali při koupi nějakého CD nebo DVD s mojí hudbou, nebo jste VIP členové, tak jako takovýmto členům kteří jsou navíc zde a Facebooku byla posky\tnuta autorská práva na výrobu a šíření max 10 kopiá jakéhokoli mého hudebního díla. V tomto vláknu se můžeme radit o další obchodní strategii.

Technické záležitosti ohledně software na kopírování CD a DVD bychom řešili nejlépe pomocí soukromé komunikace a fyzických osobních schůzek. Mohlo by jinak dojít k potížím ze strany ochránců zákona o autorských právech.

Na kopírování CD a DVD bych doporučil Nero 6 a na DVD VSO DiVx to DVD, kde se DVD vyrábí z videosouboru typu AVI. S využitím Windows Media Playeru nemám zkušenosti ale ten vyrobí jak CD tak DVD při zadání vyopalování přímo ve Windows.

Každopádně to bude pro Vás výhodné že Vám náleží 50% zisku.

Takže se mi sztačí zeptat když se Vám něco ode mne líbilo, jeatli to můžete dálke prodávat. V zásadě ano a úůlka toho co vyděláte je vaše.

Tak se dáme do debaty ke které je třeba se zde zaregistrovat, aby sem šlo psát.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 06. 03. 11
Age : 45
Location : Praha Česká republika

http://http:/Pwww.rhmusic.org

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru