Hudba Robina Hronka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Porada o provozu prodejního místa

Goto down

Porada o provozu prodejního místa Empty Porada o provozu prodejního místa

Příspěvek  Admin Tue Mar 08, 2011 3:02 pm

Zdravím,

Pokud jste fanouškem mé hudeby a jste členem fanklubu což neznamená pouze být v příslušné skupině nebo strábce v sociálních sítích nebo být jen členem tohoto fóra, ale fanouščkem. můžete preovozovatm prodejní místo. To je třeba rozšířit sortiment vámi provozovaného obchodu o CD a DVD s mojí hudbou, nebo o tuto možnost roušířit provoz vaší restaurace, nebo si chcete založit restauraci a nemáte pro ní styl.

Pokud máte takový nápad, staščí se zde zaregistrovat abyste sem mohl / mohlka psát a tady se poradfit jak si udělat tzv. RHMUSICbar - Hospodu na téma Hudby Robina Hronka.

Na www.rhmusic.org se dají najít vedle hudby také nějaké obrázky, které si stačí vytisknout nejlépe na barevné tisdkárny\ a dát zvětšit aby je šlo co by plakáty nylepit na zdi. To vám uidělají v každé lepší kopírce.

Mojí hudby je zatím málo tak přibereme nějakého Jeana Moichela Jarreho ale to bude dobré nechat místo i na nějaké jeho plakáty, nebo plakáty udělané z ovrázků k hudbě Jarreho.

Moje hudba by se tam prodávala a občas bych tam hrál. Měšla by tam tedy být také potřebná aparatura, Internet zadarmo kvůli vysílání na Ustreamu a možnost promítat ma plýtno či velkoplošnou LED obrazovku moje videoklipy nebo koncerty vysílané na Ustreamu.

Z prodeje si necháte polovinu a preodávat by se to mohlo tak že jak si někdo objedná třeba pivo, mohl by si objednat CD nebo DVD.

Další necháme do debaty.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 06. 03. 11
Age : 46
Location : Praha Česká republika

http://http:/Pwww.rhmusic.org

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru