Hudba Robina Hronka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RHMUSIC Jubilejní SMS Soutěž

Goto down

RHMUSIC Jubilejní SMS Soutěž Empty RHMUSIC Jubilejní SMS Soutěž

Příspěvek  Admin Sun Mar 13, 2011 5:42 pm

Zdravím,

Blíží se jubileum webu www.rhmusic.org a jsme s Vámi již 9 let a během desátéhoroku chceme změnit vzhled a obsah stránek. Zahrajte si zajímavou SMS soutěžní hru o zajímavé ceny. Ze svého mobilu pošlete na číslo +420603571570 SMS ve tvaru HRAJ 42672 a odpovězte na soutěžní otázku. Ze správných odpovědí vylosujeme výherce.

Tuto reklamu vidíte na zdi skupiny RHMUSIC.ORG Hudba Robina Hronka na Facebooku a na novém blogu a zjistil jsem, že to chce někdo zkusit. Bohužel se nepovedlo a tak se podíváme v diskusním tématu o této soutěži na to, jak se to má vlastně hrát:

1. Vstup do soutěže je vysvětlen v reklamě na tuto soutěž. Jako přivítání obdržíte zprávu z jiného čísla než na kterém se to aktivuje a ze kterého nejdříve ihned a nejpozději do druhého dne přijde první otázka

2. Odpovídá se jako na SMSku od kamaráda, akorát že jde o speciální číslo. Znamená to tedy že stisknete tlačítko "ODPOVĚDĚT podle toho, jak se ovládá váš mobil.

3. Jako lodpověď přijde hodnocení odúpovědi. Každý den je jedna otázka, které jsou celkem 3. Každá chybná odpověď přidává další otázku. Odpovědět se musí něšjak do 30ti minut po obdržení otázky, jinak je odpověď hodnocšena jako špatná. Je-li otázek již mnoho, které narůstají o jednu díky špatné odpovědi, lze místo jakékoli odpovědi odpovědět textem STOP 42672 a ukončení potvrdit odeslíním písmene A na dotaz zda-li chcete hru ukončit.

Příklad: Jestliže obdržíte otázku: Který elektronický hudební nástroj je první na světě?
Nápověda: Nástroj není klávesový. Zvolte "Odpovědět" a napište "Theremin". To je správná odpověď. Cokoli jiného, nebo vůbec nic po uplynutí časového limitu je špatně. Pokud vám něco není jasné, napište sem dotaz a bude vám na nšj odúpovězeno. Vzniklá diskuse otázek a odpovědí dsá návod všem, kdso si tuto soutěž chtějí vyzkoušet.


Děkuji R.H.


Zobrazit vícehttps://www.facebook.com/group.php?gid=151558809164

(Citováno z jiného diskusního místa)
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 06. 03. 11
Age : 46
Location : Praha Česká republika

http://http:/Pwww.rhmusic.org

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru