Hudba Robina Hronka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Robin Hronek na BandZone

Goto down

Robin Hronek na BandZone Empty Robin Hronek na BandZone

Příspěvek  Admin Wed Mar 07, 2012 2:46 pm

Zdravím,

Tohle máme na blogu o mojí hudbě:


As tak někdy začátkem Března se stala dosti zajímavá událost, kdy si Robin Hronek přidal na Skype nějakého člověka, který také skládá elektrofonickou hudbu a předvádí jí na serveru http://bandzone.cz . Ihned druhý den si tam Robin Hronek založil účet a přidal si tam profil kaúpely, kde předvádí svojí hudbu také. ZTrvalo to dost dlouho, než to začlo fungovat, nehleděš na to, že chvíli nešel celý server.n Konečně se to povedlo a další místo, kde je hudba Robina Hronka je na adrese http://bandzone.cz/robinhronek.

Co se týká hudby na tomto profilu, není tam, nic jiného než to, co je na hlavním webu, službě SoundCloud a našli bychom ještě více míst s jedním a tím samým hudebním obsaherm. Důležité ale je, oslovit co nejvíce lidí.
Nyní můžeme konečně přivítat zájemce o amatérskou tvorbu elektronické hudby Robina Hronka ma jewho profilu na BabdZone,cz. Trvalo to trochu dlouho, ale konečně je to tady!. Pokud jste se již s hudbou Robina Hronka setkali nejlépe na www.rhmusic.org. tak už víte o co jde.
nyní se o této hudbě mohou dozvědět a něco si i poslechnout i uživatelé BandZone. kde je spousta začínajících, ale i pokjročilých, nebo dokonce i profesionálních hudebníků a kapel, které a ktewří mohou v hudbě ledacos poradit, spolupracovat, nebo pomoci k tomu být známý jako další z mnoha tvůrců elektrofonické hudby, kteří v ovlasti své tvorby jdou ve stopách Jeana Michela Jarreho, Vangelise, Mike Oldfielda, možná Didiera Marouaniho, případně kapel Kraftwerk, Depeche Mode, Alpha Wille spolu s kapelami a hudebníky, kteří se věnují moderním trendům v oblasti Hip-Hopu, Techna, Dance, Trance, Jungle apod., což jsou typy elektrofonické hudby, které Robin Hronek pokládá za podřadnější, ale nevyhýbá se jim v posdlechu a možná že časem ně+co takového i zjusí třeba ve stylu hudby skupiny Prodigy. Necháme se překvapit


Tady o tomto odkazu můžeme diskutovat.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 06. 03. 11
Age : 46
Location : Praha Česká republika

http://http:/Pwww.rhmusic.org

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru