Hudba Robina Hronka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KORG K25 - USB MIDI Controler

Goto down

KORG K25 - USB MIDI Controler Empty KORG K25 - USB MIDI Controler

Příspěvek  Admin Sun Jul 29, 2012 2:56 pm

Zdravím.

Je možné, že jste se zde, nebo spíše na blogu webu o mé hudbě dočetli nejen o programu Renoise 2.8, ale i o tom, že mám další klávesy. Koupil jusem je v průběhu července a je to USB MIDI Kontroler KORG K25. Bude se používat na počítači s tím Renoisem.

Vřele doporučuji všedm, kdo mají malé studio. Zatím tento malý nástroj teprve zkouším používat, protože i přes jeho malé rozměry zápasím na stole s místem. To se dá ale vyřešit, micméně vude moíje hudba skládaná na počítači kreativnější a živější. Podívat se můžete na video, kde tento přírůstek do hudebního studia představuji hlavně světové veřejnosti.

S místem to budu muset vymyslet. Využiju toho, že jsem ten KORG K25 získal i s krabicí a zkusím dát kus polystirenu pod klávesnici počítače, nebomřeknu kamarádovi, aby mi truhlářsdky upravil stůl. Stačí tam natlouct kus prkna a piánko bude jakoby pod stolem. Může to být udšlané i ošklivě, protože to nebude vidět :-D.On tady u tohoto nástroje udělal KORG malou konstrukční chybu v tom, že dal všechny konektory dozadu na střed zařízení. Asi se nepočítalo s tím, že bude mít někdo na stole klávesnici počítače na psaní a před ní si dá tento nástroj. Dlouhá koncovka USB kanelu mačká klávesy na počítačové klávesnici a díky tomu pak jakýkoli program na skládání hudby dělá blbosti. Bylo by asi prsktočtější mít konektory na okraji zadní stěny přístroje, nebo na boku.

Až tady na tuto drobnost je to perfektní.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 06. 03. 11
Age : 46
Location : Praha Česká republika

http://http:/Pwww.rhmusic.org

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru