RHMUSIC.ORG - Hudba Robina Hronka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Robin Hronek na MixCloudu

Goto down

Robin Hronek na MixCloudu Empty Robin Hronek na MixCloudu

Příspěvek  Admin za Tue Sep 18, 2012 7:26 pm

Ahoj,

V úterý 18. 9. 2012 začal provoz další prezentace hudby Robina Hronka, takže se teď RHMUSICíruje na sluýžbě MixCloud. Od té doby, co skládám hudbu na počítači v Renoise 2.8, je spousta víceméně profesionálně znějící huidby na SoundCloudu, kde jsem už téměř zaplnil bezplatný pčet. Jedna pásnička by se tam ještě asi vešlay ale nesmí trvat déle než n5 minut.

Nechce se mi za to platit, nehledě na to, že z České republiky to jde špatně, kór když to má být v USA Dolarech. Navíc stejně nemám peníze, ale objevil jsem MixCloud.

Zatím je tam ve dvou baslíkách ukázka připravovaného alba s názvem Dance Extasy, takže pokud máte rádi techno, dance a trance, možná že si to užijete. Bude tam toho více, ale už to funguje na ostro na tomto odkazu:

http://www.mixcloud.com/robinhronek/

Ono to totiž dá trochu práce, ale je tu možnost fát k posdlechu zadarmo celá alba. Musí být ale celé album, nebo pásmo skladem v jedné MP3ce, která se tam nahraje, nadepíšou se názhvy skladeb, hodí se tam obrázek a bastaví swe začátky stop, aby se to přepínalo přesně při hraní a Vy pak víte, co posloucháte za skladbu.

Vyřešil jsem tak částečně i problém, jak provozovat rádio se svojí hudbou, nebou hudbou mých přátel, kteří skládají také elektrofonickou hudbu a nposkytli mi copyright na ščíření jejich hudby. To byl pokus, kdy to měšlo být Rádio Star Dust s amatérskou elektrofonickou hudbou.

Aby nebyl nějaký malér, soustředím se na svou hudbu. Na Mixcloudu to má s rádiem hodně společného. Když si pustíte nějaký můj program, jakmile dohraje, je tam potom něco jiného.

Je to zadarmo a vypadá to velice dobře, protože se tam může zadarmo dát neomezené množsztví hudby neomezeně dlouho. O tom co tam je a o mixcloudu tu můžeme diskutovat stejně jako o jiných webech s mojí hudbou.

Bude tam toho časem spousta, ale chce to trpělivost a používání Facebooku, jterým se tam dá přihlásit a mít účet bez registrace,

Je to alespoň pro mne zajímavá věc.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 06. 03. 11
Age : 45
Location : Praha Česká republika

http://http:/Pwww.rhmusic.org

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru