Hudba Robina Hronka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JEAN MICHEL JARRE - Oxygene (part IV.)

Goto down

JEAN MICHEL JARRE - Oxygene (part IV.) Empty JEAN MICHEL JARRE - Oxygene (part IV.)

Příspěvek  Admin Mon May 13, 2013 6:11 pm

Udravím,

Toto je skladba, která snad ani nepotřebuje žádny komentář a je celkem pravděpodobné a jasné, že to všichni znáte. Oxygene 4 z alba Oxygene od Jeana Michela Jarreho má té,ěř povinně zahrát, nebo jakkoli udělat každý, kdo ješ jakýmkoli způsobem schopewn aktivně se zabývat libovolným druhem elektrofonické a elektroakustické hudby. To znamená tuto skladbu zahrát, postupně ji zahrát stopu po stopě za pizžití nějakého symtetizátoru a MIDI Sequenseru což může být i počítač, napsat tuto skladsbu v nějakém programu na skládání hudby, nebo ji naprogramovat.

Kdybych to měl zahrát, dopadloo by to katastrofálně. Zkoušel jsem to celý den a fgurt tam byly chyby. Hodně mi ale pomohl program Renoise 2.8, kde jsem to zkusil udělat a tady máme výsledek:

https://soundcloud.com/robin-hronek/jean-michel-jarre-oxygene-part

Samochvála sice smrdí, ale v rámci učení mi s tím pomohl kamarád, který mi sehnal ten Renoise a opravil tam nějaké chyby v kopírování, to dopadlo skvěle.

Asi to toto fórum nerozjede, ale stejně byste mohli napsat svůj názor, nebo si povídat o tom, jak tuto skladbu uidělat, nebo se k tomu jakkoli vyjádřit.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 06. 03. 11
Age : 46
Location : Praha Česká republika

http://http:/Pwww.rhmusic.org

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru