Hudba Robina Hronka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Co by pomohlo k tomuto cíli

Goto down

Co by pomohlo k tomuto cíli Empty Co by pomohlo k tomuto cíli

Příspěvek  Admin Wed Mar 09, 2011 5:22 pm

Zdravím,

Než se pustíme do diskuse o tom, co by mi pomohlo k tomu abych to v hudbě někam dotáhl, rád bych vám představil jeden projekt který by mimo jiné také umožnil abych měl více času na hraní a procvičování toho co chci zahrát pořádně, učuit se pracovat s programy a zařízeními které by mojí hudební tvorbu zdokonalily a hlavně abych měl čas na tvoprbu, když už si vše dělám sám.

Tento projekt se nazývá Robinhelp a slouží k tomu abych si našel družku co by se mi starala o domiácnost a pomohla mi starat se o matku po mrtvici. Nejlépe uděláme, když si tento projekt představíme pomocí videa, které je ztakovou jakoby pozvánkou na prezentaci tohoto projektu na Facebooku.I když je toto fórum na jiné věšci než na můj soukromý život, dá se tady trochu probírat a i k tomu abych si někoho našel toro vlákno jde použít. To platí preo faninky kdy předem upozor|ňuji že nějaké příliš osobní záležitosti bych rád řešil pomocí soukromých zpráv, k čemuž je třeba se zaregistrovat.

Na počet členů to vypadá slušně, ale nikdo nic neděšlá.

Jelikož je toto pod RHMUSIC Extra, hodněš pomůže stanu-li se známým. Tak jako Jean Michel Jarre ani snad ne, ale díky internetu se snažím předvádět co umím a co zkouším a o co se snažím.


R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 06. 03. 11
Age : 46
Location : Praha Česká republika

http://http:/Pwww.rhmusic.org

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru