RHMUSIC.ORG - Hudba Robina Hronka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dotazy k mobilnímu webu MobilWeb RHMUSIC - Robin Hronek na mobilu Zvonění, Obrázky a jiné

Goto down

Dotazy k mobilnímu webu MobilWeb RHMUSIC - Robin Hronek na mobilu Zvonění, Obrázky a jiné Empty Dotazy k mobilnímu webu MobilWeb RHMUSIC - Robin Hronek na mobilu Zvonění, Obrázky a jiné

Příspěvek  Admin za Sun Mar 06, 2011 6:40 pm

Zdravím,

Toto je diskusní téma ohkedně hudby Robina Hronka preo mobilní telefony. Znamená to že zde můžete diskutovat o službě MobilWeb RHMUSIC, což měl být původně WAP. Tak jak je stránka www.rhmusic.org, tak to co je na poměrně složité adrese mělo být jako wap.rhmusic.org . Nějak to ale nejde udělat tak je to vyřešeno tak že si lze o přístup požádat a doistanete SMS s adresou webu.

Na tomto tématu lze také diskutovat a ptát se na rlzné věci ohledně toho, jak si nahrát hudbu Robina Htronka na mobil z PC, nebo z jiného telefonu, což platí i o tapetách na displej nebo videích.

Předem upozorňuji že majitelé telefonu Apple iPhone mají smůlu. Potěšit je může akorát to, že jim na telefonu půjde web pro PC, ukázky v MP3 si půjde poslechnout ale ne stáhnout a dostupná videa nepůjdou v prohlížeči Safari vůbec. K tomuto účelu je třeba použít YouTube.

I když je vše popsáno, nermusí být něco jasné, tak se můžete svěřit s problémem ohledně mojí hudby na mobilu.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 06. 03. 11
Age : 45
Location : Praha Česká republika

http://http:/Pwww.rhmusic.org

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru